Zaloguj się:

Kinoman.tv

Wielkie piękno La grande bellezza Dramat, Komedia | Napisy | 2013
Oceń film
Co o filmie myślą inni Kinomani?
Komentarze: 14

3
Film pełen znaczeń i odniesień.Czy piękny? Wizualnie -powiedzmy-gładki.Od pierwszego rzutu oka ciśnie się na usta jedno oczywiste nazwisko-Fellini.Ale to złuda.Dla mnie aż gęsto zrobiło się od powiązań z Viscontim.No ale taki Bunuel też. Żenujący jak zwykle poziom wypowiedzi-szajs,niezrozumiałe,nudne...Po co oglądać?A jeśli już strawiłeś/aś 11 minut-pomiń milczeniem przestwór swojej niewrażliwości pożenionej z ignorancją.Ośmieszacie się każdym dotknięciem klawiatury.To co w efekcie wyłazi spod waszych paluchów przypomina tylko beknięcia a la` Pawłowicz i kolesie.Proszę wybaczcie mi porównanie wszyscy ci,którzy dalecy jesteście od polityki tak,jak bliscy zaprezentowanego nam piękna.Jakże jednak inaczej oceniać erudytę piętnującego cudzą ciotowatość i nie umiejącego dostrzec własnej mizerii intelektualnej? Ilu z was ,absolwenci geotermalnych uczelni odnotowało z niekłamaną satysfakcją napomknienia o 20 letnich polkach świecących tyłkami w klubach nocnych Rzymu i ilu rozpoznało w tle Lament H.M.G.? Nie oceniajcie byście nie byli osądzeni.
-3
ALE SZAJS!!! JAK WARHOL. PENDERECKI ,HEAVY MATALL ,DODA , FORNIAK, CHYLINSKA I INNE CIOTY !!!! TO JEST PEWNIKIEM'AWANGARDOWY' FILM :))))))))) DNO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
lesiopl2
-2
strasznie nudny film nie polecam chyba że na sen jak dla mnie 2/10
arekafryka
-5
Aż 11 min.wytrzymałem,2/10.
goshicky
1
Piękny, po prostu piękny.
5
dzieło sztuki, samowystarczające, szlachetne i pyszne, nie przypinajcie łatek nie szufladkujcie, rozkoszujcie się...smacznego
2
To jeden z najwybitniejszych filmów jakie widziałam. Dla mnie bardziej obraz niż film. I miasto Rzym jako główny bohater... Przepiękne!
3
Wielkie piekne kino!
-2
Nie na miarę ,tylko popłuczyny po Fellinim Visconti to inna bajka .Nudny .
5
film na miare Viscontiego 11/10
Osoby które polubiły film
Ocena filmu
Ocena to: 7.68
Oddano: 212 głosy
62 osób dodało film do Ulubionych zobacz kto
Okładka Filmu:
Teraz oglądane: FILMY SERIALE