Zaloguj się:

Kinoman.tv

Pod Mocnym Aniołem Pod Mocnym Aniołem Dramat | PL | 2014
Oceń film
Co o filmie myślą inni Kinomani?
Komentarze: 148

tkjpp
0
polecam film. Choć i tak młody powie, że to jego nie dotyczy, bo on ma pod kontrolą. Polecam ciekawy
fix93
0
Najlepsze zdecydowanie monologi najprawdopodobniej zaczerpnięte z wersji książkowej. To dla nich szczególnie warto obejrzeć ten film. Dają do myślania mimo że problematyka stara jak świat i można ją opowiedzieć na tysiące innych sposobów, to ta historia jednak oddana z ciekawej perspektywy bardzo przejmująca. Polecam szczególnie tym którzy znają problem alkoholizmu.
fix93
0
Zdecydowanie najlepsze mologi najprawdopodobniej z wersji ksiązkowej. Problem stary jak świat tą historie można by opowiedzieć na tysiące innych sposobów. Mimo to dla znających problem daje do myślenia.
Malgorzata58
0
Tak bym chciała, żeby przekaz filmu dotarł do młodych ludzi - tych, którzy zaczynają pić. Nie dasz sobie rady sam!
1
Bardzo życiowy, bez ukrywania prawdziwych zachowań osób mających problemy z alkoholem, to co zostało w tym filmie pokazane to nie za dużo, tak naprawdę to za mało, ludzie kierowani pragnieniem są zdolni do jeszcze gorszych i bardziej haniebnych czynów. Osoby które, nie zetknęły się z tym problemem (obawiam się że w Polsce nie ma takich osób) nie koniecznie osobiście, ktoś z rodziny, znajomy, będą wstrząśnięte i pełne niedowierzania. Osoby mające ten problem które, obejrzały ten film jakimś cudem w stanie trzeźwości pewnie ostro go skrytykują, będzie on dla nich żenujący. BTW polecam „Wszyscy jesteśmy Chrystusami”.
BigCat
0
Mocny film ku przestrodze! Daje do myślenia!!!
xxkxx123
-3
Słaby nie lubię takich filmów.
ninana44
0
narracja ciekawie pokazuje kwestie uzaleznienia od alkoholu. kamera siedzi w glowie bohatera.. tyci nurzące z jednej strony kiedy powtarza sie schemat bohatera za to wciagajace kiedy historie innych sypią sie jedna za drugą. historie niesamowite i prawdziwe do obrzydzenia;)
JolantaP
0
Mam wrażenie, że film będzie zrozumiały dla osób znających problem. Tych jeszcze pijących i tych trzeźwiejących. Dobry, mocny, prawdziwy. Uważam, że bardzo dobre zakończenie ponieważ alkoholik nigdy nie wyzdrowieje a jeśli nie pije to tylko dziś.
Karolcia5412
0
film bardzo fajny, podobał mi sie......................
Zdjęcia z filmu
Osoby które polubiły film
Ocena filmu
Ocena to: 7.96
Oddano: 1404 głosy
267 osób dodało film do Ulubionych zobacz kto
Okładka Filmu:
Teraz oglądane: FILMY SERIALE