Zaloguj się:

Kinoman.tv

Pod Mocnym Aniołem Pod Mocnym Aniołem Dramat | PL | 2014
Oceń film
Co o filmie myślą inni Kinomani?
Komentarze: 184

anulek79
0
Film nie do konca mi sie podobal.Alkoholizm to powazna choroba czasami smiertelna. Gra aktorska super!!!
any8607
1
Poczytajcie książkę.
armin023
2
jak dla mnie to rewelacyjny
Zbyszek74
1
Niewatpliwie film jest dosc specyficzny i porusza bardzo obecnie powazny temat jakim jest niewatpliwie problem alkocholizmu. Musimy rowniez zdac sobie sprawe z tego , iz nie kazdy z takim problemem potrafi sobie poradzic wiec tym bardziej taki film , uwazam jest bardzo pouczajacy. Powinien go zobaczyc kazdy ku przestrodze. Role aktorow bardzo dobre. Ogolnie polecam i daje ocene 8/10. Z:)
Zbyszek74
1
Film jest dosc specyficzny ale mimo wszystko dobry w swym przekazie. Niewatpliwie w 21 wieku alkochol jest bardzo duzym problemem z ktorym nie kazdy potrafi sobie poradzic...jest to smutne ale prawdziwe. POolecam i daje 8/10. Z:)
Ukryty Na Widoku
2
Komentarze typu "bardzo fajny film" niczego nie oddają. Sądzę, że bardziej wstrząsający dla ludzi nie mających problemów alkoholowych niż "fajny".
Vulp
1
Film godny polecenia i wytrwania do końca. Każdy kto powie, że pije tylko od czasu do czasu, niech spróbuje nie pić nawet jednego piwa przez miesiąc, ani kropelki. Pozdrawiam.
dortea1312
2
Gra aktorska na bardzo wysokim poziomie,film dający wiele do myślenia, polecam jako film obowiązkowy,może łatwiej będzie zrozumieć i pomóc ludziom chorym,bo oni przecież tacy są.
0
Naprawdę nie wiem czy polecić... nie dotrwałem do końca
Martin1977
2
Kochani-ten film,jest bardzo realistyczny.Wiem co piszę;/ P.S.Jestem abstynentem już 14 lat :))
Zdjęcia z filmu
Osoby które polubiły film
Ocena filmu
Ocena to: 7.97
Oddano: 1837 głosy
300 osób dodało film do Ulubionych zobacz kto
Okładka Filmu:
Teraz oglądane: FILMY SERIALE